Haber Sitesi Açma

Haber Sitesi Açma

Yazar : Gülcan

Mesaj yaz

Gülcan Videoları

Merhaba arkadaşlar ben Gülcan. Bu gün sizlere Haberi sitesi açma konusunda kapsamlı bilgi vereceğim. Bu konuda merak ettiklerinizi bana mesaj yazarak sorabilirsiniz. Uyarı : Haber sitesi açma ile alakalı aşağıdaki makaleyi mutlaka sonuna kadar okuyunuz.

Öncelikle Haber sitesini kendiniz açmak istiyorsanız ve web tasarım konusundan anlıyorsanız sizler için haber sitesi nasıl açılır konulu 3 video paylaşıyorum.

Haber sitesi açma Video 1

Bu videoda Profesyonel bir haber sitesi nasıl açılır detaylı bir şekilde anlatılıyor. Ayrıca kurduğunuz bu haber sitesi üzerinden nasıl para kazanırsınız bunu bu videoyu sonuna kadar izleyerek ve videoda anlatılanları uygulayarak yapabilirsiniz.

Haber sitesi açma Video 2

Bu videoda ise bir haber sitesi nasıl kurulur ayrı bir kişi farklı bir yöntem ile anlatmış eğer ilk videoda anlatılanları anlayamadıysanız bu videoyu izleyerek ve burada anlatılanları uygulayarak kendinize bir haber sitesi kurabilirsiniz.

Haber sitesi açma Video 3

Bu videoda ise adım adım haber sitesi nasıl kurulur anlatılıyor ayrıca haber sitenizin maliyetini nasıl hesaplarınız bunu detaylı bir şekilde sizlere gösteriyor umuyorum paylaştığım videolar size faydalı olur. Şimdi geçelim diğer işlemlere.

Videolar dışında aşağıda bir kaç wordpress haber sitesi temalarını paylaştım WordPress site kurmayı bilenler bu haber temalarını indirebilirsiniz ve bu temaları haber sitenizde kullanabilirsiniz.

Eğer WordPress kurmayı yada kullanmayı bilmiyorsanız aşağıda paylaştığım 2 video size Haber sitesi açma yolunda çok faydalı olacaktır.

Ayrıca WordPress site kurmayı öğrendiğiniz zaman bu işlem sadece Haber sitesi açma konusunda size yaramayacak. Ayrıca istediğiniz tarz bir siteyi WordPress kurmayı biliyorsanız rahatlıkla açabilirsiniz.

Elbet Php gibi dilleri biliyorsanız çok daha uzman bir şekilde bu işi yürütebilirsiniz.

Bu videoyu sonuna kadar izlerseniz WordPress nasıl kurulur öğrenmiş olursunuz.

Bu videoda ise sizlerle aşağıda paylaştığımız haber sitesi temalarını WordPress sitenize nasıl yükler ve bu temaları aktif edersiniz o anlatılıyor.

Şimdi Wodrpess blog kurma ve kurduğunuz bu blog’a tema kurmayı tamamen öğrendiğinize göre aşağıda bağlantısı bulunan ve ekran görüntüsü bulunan temalardan istediğinizi seçerek haber sitenizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca bu haber temalarını beğenmezseniz Google arama motoruna ücretsiz Wodpress haber teması yazarak görüntüsünü beğendiğiniz herhangi bir haber temasını indirip haber sitenizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Yalnız bu konuda çok dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Kurduğunuz ücretsiz haber temaları virüslü olabilir,kötü amaçlı kişiler kullandığınız sunucuyu saldırı amaçlı kullanmak için ücretsiz bir haber temasını internette yaymış olabilirler.

İndirdiğiniz temanın virüslü olup olmadığını anlamak için bize mesaj yazabilirsiniz yada farklı uzmanlardan yardım talep edebilirsiniz.

Haber sitesi açma konusunda dikkat etmeniz gereken diğer konuları aşağıda bir liste halinde sizlere sıraladım. Bunlara dikkat etmeniz sağlıklı bir haber sitesi açmanıza yarayacak bu yüzden bu listeyi önemsemenizi tavsiye ediyorum.

  1. Tema hızı : Google hız test aracı ile, temayı kurduğunuz zaman sitenizin hızına bakın. Eğer çok kasan bir tema ise farklı bir tema kullanın. Çünkü Google ve daha önemlisi kullanıcılar site hızına çok önem veriyor.
  2. Mobil uyum : Yine Google arama motorunun ve kullanıcıların en önem verdiği bir nokta. İnternet üzerinde ücretsiz dağıtılan çocuğu tema eski olduğu için mobil ve tablet uyumlu olmuyorlar. Haber sitenizin mobil uyumlu olup olmadığını kontrol edin.
  3.  Barındırma :  Seçtiğiniz tema ne kadar kaliteli ve hızlı olursa olsun eğer sitenizin barındığı sunucu yavaş ise, sürekli kesintiler yaşatıyorsa siteniz bir işe yaramaz. Bu yüzden web sitenizi kaliteli ve bilindik bir Hosting firmasında barındırın.
  4. Alan adı seçimi : Mümkünse .com uzantılı, içinde haber kelimesi geçen ve kısa olan bir alan adı kullanın.

Haber Teması 1 İndir

haber taması 2
haber taması 2

Haber Teması 2 İndir

haber teması 1
haber teması 1

Haber Teması 3 İndir

haber taması 3
haber taması 3

Şimdi bu işlerden hiç anlamayan kişilere gelelim. Az çok anlayan kişilere yukarıdaki bilgiler yeter.

Haber sitesi açma istediğinizi anlayabiliyorum çünkü Haber siteleri en çok hit alan sitelerdir. Haber siteleri rekabeti en üst düzeyde olan sitelerdir.

Bir haber sitesi açtırmak istiyorsanız bu web sitesinin çok kaliteli bir web sitesi olması gerekiyor ki piyasada bulunan rakiplerinizi Google da geçebilesiniz.

Devamlı takipçisi olan , Google arama motorunda ilk sıralarda çıkan ve büyük üye kitlesine ulaşmayı başarabilen üst düzey bir haber sitesine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Telefon :  0545 282 06 04 (Ulaşamazsanız Wp dan mesaj yada mail yazın.)

E-Mail : ovguyorulmaz1989@gmail.com

Whatsapp : 0541 376 22 65

Not : Aşağıda bulunan yorum kısmına da yazarak, soru ve görüşlerinizi belirtip bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın